אודות המשרד

משרד רואי החשבון כהן־מרקוביץ’ הוקם בשנת 2000 ומעניק מאז שירותי ראיית חשבון מקיפים ומקצועיים לאלפי לקוחות פרטיים ולחברות. בשנת 2014, לאחר שיתוף פעולה ארוך והדוק עם משרד רואי חשבון האמריקאי Eshel & Partners אוחדו המשרדים וכעת ניתנים ללקוחות המשרד המאוחד אשל־כהן־מרקוביץ' שירותים בכל תחומי המיסוי – הישראלי והאמריקאי.

רו"ח רונן מרקוביץ'
בראש המשרד עומד רו"ח רונן מרקוביץ', בעל תואר בחשבונאות ומנהל עסקים, רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בארץ. הקים את המשרד בארץ לאחר פרישתו כמנהל מחלקת המס של אחד ממשרדי רואי החשבון הגדולים בישראל. בעבר, היה פעיל כחבר בצוות העריכה של ירחון "מיסים" המתפרסם מטעם הלשכה לרואי חשבון בישראל בו העניק מהידע המקצועי הרב שרכש כמומחה למיסוי ישראלי, אמריקאי ובינלאומי.

מר דני מרקוביץ'
דני מרקוביץ' מנהל את מחלקת המיסוי האמריקאי במשרד אשל, כהן, מרקוביץ' אמינוב ושות'. בעבר ניהל חברה העוסקת בשיווק נדל"ן בארה"ב. לדני תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה והוא מתמחה במיסוי נדל"ן אמריקאי.
בשל ההיבטים הרבים, הן הרגולטורים והן המיסוים, מומלץ שלא להתחיל בתהליך בלי ליווי ויעוץ מקצועי מותאם אישית. משרד אשל, מרקוביץ', כהן אמינוב מתמחה במיסוי ישראלי-אמריקאי מזה שנים רבות, ועוד גם עם משרדי עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום. המשרד כולל סניפים בתל אביב, בחיפה, בלונג איילנד ובמנהטן, שם אנחנו מעניקים שירות אישי, מקצועי, דיסקרטי ואמין במחיר הוגן ומשתלם.

תהליך הקמת LLC הוא תהליך רב שלבי הכולל התנהלות לא מעטה מול הרשויות האמריקאיות. בזכות מערכות יחסים מקצועיות שנבנו לאורך שנים, אנו מתגאים בכך שביכולתנו לתת מענה כולל לצרכים השונים הקשורים בהתאגדות בארה"ב, בין אם למטרת השקעה בנדל"ן או לכל מטרה אחרת. שילוב בין אנשי המקצוע המתמחים בצד האמריקאי של המערכת, יחד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום יעוץ מס בישראל, אנו יכולים להעניק פתרון מותאם אישית למצבו הספציפי של הלקוח.

משמעויות מיסוי בינלאומיות
לאזרח ישראלי (בין אם הוא מחזיק באזרחות נוספת או לא) עשויות להיות השלכות מס בעת רכישת נכס, הכנסה משכירות או רווחים אחרים שמקורם בהשקעה בארה"ב. בעת החלטה לגבי אפיקי המיסוי האפשריים יש לקחת בחשבון פרטים רבים: מצב משפחתי, הכנסות בישראל ומקורן, רווחים שונים מהשקעה פסיבית, הכנסות החברה בארצות הברית, ועוד. לאזרחים אמריקאים ומחזיקי גרין קארד ישנן חובות נוספות, כגון הגשת דו"חות FATCA ו- FBAR, ההופכות לפעמים את התהליך למורכב אף יותר. מסיבה זו מומלץ להעזר בשירותים של משרד רואי חשבון המתמחה בתחום.

פתיחת חשבון בנק בארה"ב
משרדנו הוא בין המשרדים היחידים המאפשרים פתיחת חשבון בנק על שם השותפות, או על שמם של השותפים, מבלי צורך בנוכחות פיזית בארה"ב. ההליך מאפשר לך להזדהות בפנינו במשרד בארץ, זיהוי המאפשר את המשך התהליך של פתיחת חשבון בנק אמריקאי, במקביל לפתיחת החברה.

זיהוי רשמי בישראל
עבור הליכים מסוימים הקשורים לפתיחת חברה או חשבון בנק בארצות הברית, משרדנו מאושר כ- Registered Agent. משמעות הדבר היא שניתן להזדהות בפני נציג המשרד שלנו, וההזדהות נחשבת למאושרת ממש כמו הזדהות בשגרירות ארה"ב. אישור זה חוסך זמן רב, ומאפשר לנו להעניק שירות מלא תחת קורת גג אחת.