שירותי המשרד

ליווי לאורך כל הדרך

פתיחת חברה בארה"ב היא תהליך לא פשוט ולא סטנדרטי. בגלל שפרמטרים רבים משפיעים על אופן ההתאגדות המומלצת, המשמעות המיסוית של כל סוג התאגדות וכדומה, מומלץ לעבוד מול משרד אחד שמסוגל לתת מענה מקיף לכלל הסוגיות הקשורות בהקמת החברה או ה- LLC. בזכות העובדה שהמשרד מחזיק מחלקה אמריקאית כמו גם מחלקה ישראלית, אנו מסוגלים לתת מענה מקיף וליווי בכל שלבי התהליך, כולל יעוץ מס בישראל ובארה"ב לשותפים בחברה, יעוץ מותאם לסטטוס האזרחות והתושבות של כל אחד מהשותפים, ולצרכי המס הייחודיים לכל אחד מהשותפים. בין השירותים שמעניק המשרד:

הגשת בקשה להקמת LLC

את הבקשה להקמת LLC נגיש בשבילכם למדינה שבה יירכש הנכס המיועד. התנאים להגשת הבקשה פשוטים למדי: תידרשו לספק את שמות בעלי ה־LLC, את הכתובת למשלוח דואר, את שם החברה המבוקש ולשלם את אגרת רישום החברה במדינת היעד (המחיר משתנה בהתאם למדינה).

תהליך הרישום עשוי לארוך כמה שבועות. משרדנו מציע שירות מואץ לפתיחת חברה בתשלום נוסף.

פתיחת חשבון בנק בארה"ב

אם תרכשו דירה בארצות הברית סביר שחברת ניהול תבצע בעבורכם את גביית שכר הדירה ותעביר את התשלומים אליכם (באמצעות העברה בנקאית או צ'ק). חשוב לדעת שההעברה יכולה להתבצע לחשבון ישראלי (אינכם חייבים לפתוח חשבון בנק אמריקאי לשם קבלת התשלומים). עם זאת, בעלי נכסים רבים מעדיפים, ובצדק, להעביר את התשלומים לחשבון דולרי מקומי.
על פי חוק, עליכם להיות נוכחים בסניף הבנק במעמד פתיחת חשבון הבנק. אנחנו נפתח בשבילכם את החשבון ונפטור אתכם מחובת הנוכחות.

העסקת סוכן מקומי

הקמת LLC בארצות הברית מחייבת, על פי החוק האמריקאי, עבודה עם סוכן מקומי – Registered Agent. אין לסוכן סמכויות, והוא משמש אך ורק כגורם המתווך ביניכם, בעלי ה־LLC למדינה. עם הקמת ה־LLC נמצא לכם סוכן מתאים באחת מ־50 המדינות של ארצות הברית.

רישום חברה ברשות המסים

מרגע קבלת האישור להקמת ה־LLC אתם יכולים לצאת לדרך ולבצע את הרכישה (השלבים הבאים אינם מעכבים אותה). במקביל מתנהל תהליך נוסף – רישום החברה שפתחתם ברשות המסים הפדרלית (IRS) והנפקת EIN (Employer Identification Number) – מספר המקביל לח"פ הישראלי. ה־EIN הוא תנאי מחייב לפתיחת חשבון בנק.