הקמת LLC: התהליך

תהליך הקמת LLC הוא לא ארוך, אולם חשוב לבצע אותו בצורה נכונה ומדויקת: תכנון נכון, הן מבחינת מיסוי והן מבחינות אחרות, יכול לחסוך הוצאות רבות בעתיד.

התיעצות עם המומחים של LLC Today

המומחים של LLC Today יעזרו לכם להעריך את סוג ההתאגדות המתאים עבורכם (LLC, חברה בע"מ, חברה אישית וכו') בהתאם לנסיבות ולצרכים שלכם. חברת סטארטאפ עם משרדים בניו יורק שונה בדרישותיה מחברה המוקמת לצורך רכישת נדל"ן מניב בפלורידה, ושכיר בישראל שאינו אזרח אמריקאי שונה בדרישותיו מעצמאי בישראל המחזיק בגרין קארד. לכן נקיים אתכם שיחת הכרות קצרה, ובסופה נמליץ על סוג ההתאגדות המומלץ.

נציג מקומי (Registered Agent)

כפי שציינו קודם, חברה צריכה מען פיזי (לא ת.ד.) במדינה (State) בה היא מתאגדת, מען שפתוח לקבלת דואר ומסמכים במסירה אישית בשעות הפעילות הרגילות. שירות כזה נקרא Registered Agent, והוא מהווה למעשה את "נקודת הקשר" שלכם לכל פניה רשמית של הרשויות. אנחנו ב- LLC Today מציעים שירות Registered Agent בכל אחת מ- 50 המדינות בארצות הברית.

הקמת מסמך שותפים

מסמך השותפים (גם במקרה בו יש שותף אחד בלבד), או מסמך ההתאגדות, הוא המסמך המסביר את מטרת ההתאגדות (למשל, רכישת נדל"ן בארה"ב), הרקע לרישום, כתובת ה- Registered Agent וכו'.

בחירת שם לחברה

יש לבחור שם יחודי (כלומר, שם שאינו רשום במדינה בה נרשמת ההתאגדות) ל- LLC, ולקבל את אישור הרשויות לשימוש בו. השם הנבחר הוא השם העסקי של החברה, והפעילות תבוצע תחתיו. מקובל (אך לא חובה) לבחור שם המציג באופן כללי את פעילות החברה.

תשלומי אגרות ופרסום ברשומות

לכל מדינה אגרות שונות ודרישות פרסום שונות. דרישות הפרסום הן למעשה "הודעה" ברבים על הקמת החברה, וצריכות להתפרסם (בחלק מהמדינות) בעיתון יומי במשך מספר ימים או אפילו שבועות. אנחנו ב- LLC Today דואגים, כמובן, גם לזה.

האגרות משולמות לרשויות בארה"ב, או באופן ישיר או דרך LLC Today.

קבלת אישורים והתחלת פעילות

לאחר קבלת כל האישורים המתאימים, אנו נעדכן אתכם על כך, וקדימה – אפשר לצאת לדרך החדשה!